Gry

Orisa, bo tak nazywa się nowy heros, to czworonożny robot bojowy autorstwa genialnej dziewczynki z Afryki, Efi Oladale. Postać jest już dostępna na serwerze testowym, a my tymczasem prezentujemy Wam filmiki prezentujące historię i gameplay tego robota.

Orisa korzysta z miotacza fuzyjnego – działka maszynowego ze sporym zasięgiem i pojemnym magazynkiem. Jego alternatywnym trybem ognia jest kula, która w momencie ponownego wciśnięcia przycisku, przyciąga wrogów w swoim zasięgu na krótką chwilę. Bohaterka będzie też mogła budować bariery osłaniające członków drużyny oraz wzmacniać jednocześnie atak wszystkich sojuszników w zasięgu wzroku za pomocą swojego ultimate’a. Pasywną umiejętnością nowej bohaterki jest „nieprzewracalność”. Zarówno ultimate Rinehardta, jak i wystrzał rakiety Fary, nie będzie miał na nią wpływu.

Zobaczcie więc poniżej krótką historię robota oraz posłuchajcie, jak reżyser „Overwatcha”, Jeff Kaplan, przybliża tajniki jej gry.

Źródło: yt.com/Blizzard

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Gry

Overwatch

"Overwatch" jest pierwszoosobową strzelanką, w której dwa sześcioosobowe zespoły walczą przeciwko sobie. Gracze wybierają jedną z wielu postaci, z których każda posiada różne zdolności i role.