Filmy

Wraz z trafieniem „Logana” na ekrany kin w uniwersum X-Men zakończy się pewna era. Hugh Jackman finalizuje swoją przygodę z Mutantami – na szczęście nie wszyscy bohaterowie ze starej gwardii rozstają się z serią. Jednym z aktorów, który zapewnia o dalszej obecności w uniwersum jest sam Patrick Stewart, od 17 lat wcielający się w postać Profesora X.

W zeszłym roku aktor stwierdził, że prawdopodobnie zakończy swoją przygodę z X-Menami. Na szczęście niektóre rzeczy się zmieniają, a obecne nastawienie Stewarta do superbohaterskiej franczyzy jest diametralnie inne niż w 2016. Rozmawiając z ET, aktor powiedział:

Hugh oficjalnie pożegnał się z serią. Ja jeszcze tego nie robię.

Według ostatnich doniesień kolejnym filmem osadzonym w uniwersum Mutantów będzie „X-Men: Supernova”, której fabuła skupi się na zmaganiach uczniów Profesora X z Jean Grey, przemienioną w Mrocznego Feniksa. Wszyscy liczą, że Stewart pojawi się w nowej produkcji, choć w poprzednim widowisku, „Apocalypse”, jego nazwisko nie znalazło się pośród obsady. Póki co, aktora wcielającego się w Profesora X będziemy mogli zobaczyć w „Loganie”, a pewne informacje donoszą, że Stewart zagra również w serialu „Legion” (w komiksach jest on ojcem tytułowego bohatera).

A Wy? Czy czekacie na kolejny występ Patricka Stewarta w uniwersum Mutantów?

Źródło: fdb.pl/screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy

Logan

Logan – zapowiedziany amerykański fantastycznonaukowy film akcji na podstawie serii komiksów o postaci Wolverine wydawnictwa Marvel Comics. Za reżyserię odpowiada James Mangold, a za scenariusz Michael Green i David James Kelly

X-Men: Ostatni bastion

Wynaleziono lekarstwo odwracające proces mutowania. Po raz pierwszy mutanty stają przed wyborem: zachować swą unikalność, co oznacza skazanie się na wieczną izolację i alienację, czy też wyrzec się pozyskanej w wyniku mutacji mocy. Przeciwstawne punk...