Filmy

Peter Dinklage, gwiazda serialu Gra o tron, już niebawem może dołączyć do obsady Avengers: Infinity War. Odtwórca roli Tyriona Lannistera prowadzi negocjacje w sprawie angażu w filmie.

Variety donosi, że Peter Dinklage negocjuje udział w filmie Avengers: Infinity War, w którym miałby zagrać kluczową rolę. Co ciekawe, zagrałby nie tylko w nim, ale także w Avengers 4. Niestety, ale nie podano, o jaką postać może dokładnie chodzić. Jest jednak wiele możliwości. Mówiło się, że w filmie może pojawić się Adam Warlock, wówczas Dinklage mógłby zagrać postać o imieniu Pip the Troll. Inną propozycją jest M.O.D.O.K.

Z pewnością angaż tego aktora byłby wielką sprawą. Zdjęcia do nowego sezonu Gry o tron startowałyby dopiero pod koniec roku 2017, dlatego też Dinklage mógłby dołączyć do obsady Avengers tego lata. Na pewno będziemy monitorować sytuację i czekać na oficjalne potwierdzenie.

Źródło: fdb.pl/Variety

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy

Avengers: Czas Ultrona

Kiedy uśpiony program pokojowy Tony'ego Starka nie zadziałał tak jak trzeba. Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Hawkeye oraz Czarna Wdowa muszą przejść kolejny test by utrzymać równowagę naszej planety. Grupa Avengers musi powstrzymać nikczemnego...

Avengers

Nick Fury jest szefem międzynarodowej agencji S.H.I.E.L.D, która czuwa nad światowym bezpieczeństwem. W obliczu globalnego zagrożenia staje przed zadaniem stworzenia drużyny, która podoła najbardziej nieprawdopodobnym wyzwaniom. Do swojego zespołu re...