Filmy

Pamiętacie jeszcze franczyzę o zmutowanych piraniach, które to w pierwszej części zaatakowały amerykańskich plażowiczów? A był to rok 1978. Seria jednak nadal żyje, a fani kina klasy C już w przyszłym roku będą mogli nacieszyć się jej kolejną odsłoną!

Jakby tego było mało, dziś dowiedzieliśmy się, że „Summer of the Piranha” (alternatywnie nazwana „Piranha JPN”) wyprodukowana zostanie przez legendę niskobudżetowych filmów, Rogera Cormana.

Corman produkuje filmy kina klasy C od lat 50. ubiegłego wieku. W jego kinematografii, w której skład wchodzi blisko 400 tytułów, znalazły się produkcje, takie jak „Piraniokonda”, „Death Race: Wyścig śmierci”, „Krwawa pięść” czy też „Królowa barbarzyńców”.

Twórcy nie ujawnili jeszcze fabuły filmu. Będzie to szósta odsłona serii, zapoczątkowanej w 1978 przez produkcję Joego Dantego. W 1981 sam James Cameron nakręcił jej niesławną kontynuację, „Pirania II: Latający zabójcy”. Seria doczekała się rebootu w 2010, gdy na ekrany kin trafiła groteskowa „Pirania”, a dwa lata później „Pirania 3DD”.

Z pierwszych konceptualnych grafik wynika, że tym razem ofiary padną ze szczęk jednej ogromnej piranii, a nie całej ławicy mięsożernych ryb:

Źródło: fdb.pl/ bloody-disgusting.com

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy

Pirania

Jezioro Wiktoria to raj dla tysięcy młodych ludzi spragnionych słońca, wody i niesamowitych imprez do rana. Jednak spokojne zazwyczaj wody jeziora tego lata staną się żerowiskiem wyjątkowo krwiożerczych istot. Na skutek podwodnego trzęsienia ziemi, u...

Pirania 3DD

Krwiożercze piranie przedostają się do nowo otwartego parku wodnego i atakują niczego nieświadomych tamtejszych bywalców.