Seriale

Niewiele ponad miesiąc dzieli nas od czwartego już sezonu serialu o pierwotnych wampirach. Premierę na stacji The CW zaplanowano na 17 marca.

Wczoraj w sieci pojawiło się video promujące nowy sezon „The Originals”. Produkcja jest poniekąd „siostrą” innego serialu The CW, czyli „Pamiętników wampirów”. Spin-off koncentruje się na rodzinie Mikaelsonów, pierwotnych wampirów, których widzowie mogli poznać właśnie w „Pamiętnikach”. Akcja toczy się w Nowym Orleanie i nie jest ściśle powiązana z pierwszym serialem, choć twórcom zdarza się do niego nawiązywać (planowane są tzw. crossovery). Biorąc pod uwagę fakt, że „Pamiętniki wampirów” dobiegają końca, niewykluczone jest, że część obsady pojawi się na dłużej w historii o Pierwotnych.

W czwartym sezonie „The Originals” będziemy mogli przyglądać się rosnącemu konfliktowi Mikaelsonów z Marcelem, niegdyś ich przyjacielem. Jak dotąd producent Michael Narducci zdradził, że rozwinie się wątek relacji Hayley i Elijaha, ale nie zabraknie też miejsca dla niedawno odnalezionej siostry Mikaelsonów, Freyi. Narducci obiecał również, że bardzo lubiana przez widzów Claire Holt, która wciela się w rolę Rebekah, prawdopodobnie powróci do serialu w połowie sezonu.  

Udostępnione w sieci promo zapowiada sporo akcji. Fani powoli odliczają dni do premiery, która odbędzie się kilka dni po wielkim finale „Pamiętników wampirów”.

Źródło: theoriginalsonline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Originals

Najstarsze wampiry na świecie powracają do miasta, które wybudowały kilkaset lat temu.