Seriale

Po 7 latach od wyemitowania ostatniego odcinka serial „Prison Break” wraca na ekrany z 5. sezonem. Premiera już 4 kwietnia na kanale FOX.

„Prison Break” – inaczej „Skazany na śmierć” – to produkcja skupiająca się na historii dwóch braci. Kiedy Lincoln zostaje aresztowany za zbrodnię, której, jak twierdzi, nie popełnił, Michael postanawia dostać się do więzienia i uwolnić brata. Wspólnie opracowują plan wielkiej ucieczki, która wstrząśnie całą lokalną społecznością.

4 sezon zdawał się zamykać fabułę, jednak twórcy po latach postanowili odświeżyć jeden z serialowych hitów. Podczas konferencji WonderCon w Anheim aktorzy oraz producenci zdradzili kilka szczegółów dotyczących nowego sezonu. W trakcie panelu dyskusyjnego fani zostali wprowadzeni do pierwszego odcinka, który już za kilka dni zostanie wyemitowany przez FOX.

Widzowie ponownie zastaną Lincolna w niekorzystnej sytuacji – tym razem będzie starał się uciec od ludzi, u których zaciągnął długi. Tymczasem T-Bag wychodzi z więzienia i dostaje wiadomość, że uznawany za zmarłego Michael jednak żyje. Uwielbiany przez fanów Sucre pracuje na statkach opływających cały świat, podczas gdy C-Note angażuje się w inicjatywę mającą na celu ograniczanie działań zbyt radykalnych, fanatycznych Muzułmanów. Sara zdecydowała się wyjść za mąż i wychowuje syna Michaela. Wkrótce uruchamia się cały łańcuch wydarzeń, w których nie zabraknie nowych zagadek, kodów do złamania, więzień oraz, oczywiście, nowych tatuaży.

„Nowe odcinki zostały stworzone dla was, inspirowaliście nas. To o waszych pragnieniach myśleliśmy podczas pracy nad nowym sezonem i mam nadzieję, że nie będziecie rozczarowani” – powiedział Wentworth Miller, wcielający się w rolę Michaela.

Wielki powrót „Prison Break” już 4 kwietnia.

Źródło: comingsoon.net

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.