Filmy

Mamy dla Was niespodziewaną informację. Sony Pictures ogłosiło datę premiery spin-offu „Spider-Mana”. Mowa o produkcji opowiadającej o solowych przygodach jednego z jego najbardziej znanych przeciwników – Venoma.

Jak zapewne pamiętacie, wytwórnia Sony Pictures miała wielkie plany co do uniwersum związanego z Człowiekiem Pająkiem. Oprócz filmów z serii „The Amazing Spider-Man” chciano stworzyć serię spin-offów. Wśród nich był film o Venomie oraz Sinister Six. Gdy postać Petera Parkera trafiła do Marvel Cinematic Universe, wydawało się, że włodarze studia porzucili te plany. Nic bardziej mylnego.

Sony oraz Marvel Studios ogłosiły, iż 5 października 2018 roku w kinach pojawi się film o solowych przygodach Venoma! Na razie nie ma szczegółów, ale nie jest powiedziane, że produkcja nie pójdzie drogą „Deadpoola” oraz „Logana”. Chodzi oczywiście o kategorię wiekową. Możliwe, że ekranizacja komiksu zostanie stworzona w kategorii R. Byłoby to jak najbardziej sensowne i logiczne.

W sieci pojawiła się także informacja, że pieczę nad tym projektem będzie trzymał Alex Kurtzman, scenarzysta filmu „Niesamowity Spider-Man 2".

Źródło: fdb.pl/ComicBookMovie

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy

Niesamowity Spider-Man 2

Spider-Man staje do walki z Electro. Do miasta powraca także Harry Osborn, dzięki któremu Peter odkrywa, że wszystkich złoczyńców łączy ze sobą OsCorp.