Filmy

Po ośmiu latach wyczekiwania ekipa zdjęciowa „Avatara” wreszcie wejdzie na plan, aby rozpocząć pracę nad kontynuacją największego kasowego przeboju wszech czasów. Dzisiaj poznaliśmy dokładną datę rozpoczęcia zdjęć! Oczywiście uwierzymy w nią dopiero wtedy, gdy na planie padnie pierwszy klaps.

Według portalu My Entertainment World prace nad realizacją drugiej części produkcji Jamesa Camerona rozpoczną się późnym latem. Dokładna data została ustalona na 15 sierpnia. Na razie te informacje nie zostały potwierdzony – ani przez samego reżysera, ani przez wytwórnię Fox. Portal jednak posiada niezwykle pewne źródła i rzadko kiedy się myli, dlatego też jest spora szansa na to, że już niebawem Pandora znów ożyje.

Od dawna plotkuje się na temat tego, kiedy wreszcie prace nad drugim „Avatarem” wystartują. James Cameron w ubiegłym roku powiedział, że dopiero w momencie rozpoczęcia pisania scenariusza uświadomił sobie, jak wielkie będzie to przedsięwzięcie. Nie od dzisiaj wiadomo, że jest on prawdziwym perfekcjonistą, który chce mieć dopięte wszystko na ostatni guzik. Co więcej, Cameron nie skupia się tylko na jednym filmie. Jego celem jest jednoczesne tworzenie części drugiej, trzeciej, czwartej oraz piątej!

W ubiegłym miesiącu udzielił wywiadu, w którym zdradził, że skończył pisać scenariusz do „Avatara 5”. Teraz rozpocznie przygotowania do prac na samym planie. Jak to mówią – lepiej późno niż wcale!

Źródło: fdb.pl/My Entertainment World

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy

Avatar

Rok 2154. Jake Sully, sparaliżowany były żołnierz piechoty morskiej, otrzymuje szansę odzyskania zdrowego ciała. Musi jednak wziąć udział w specjalnym programie militarnym. Ma trafić na Pandorę, planetę zamieszkiwaną przez Na'vi - człekopodobną, pokr...

Aktualności

Nowa saga rodzina, czyli „Avatar 2”

Sam Worthington powiedział, że świat, który zostanie zaprezentowany w kontynuacji, będzie zdecydowanie większy i bogatszy. Aktor miał już okazję przeczytać scenariusz i uważa, że jest świetny. Do historii głównego bohatera o imieniu Jake wrócimy po o...