Seriale

Stacja ABC podjęła decyzję w sprawie przyszłości swoich niektórych seriali. Wśród nich znalazł się „Sposób na morderstwo”, który oficjalnie dostał zamówienie na czwarty sezon.

Produkcja cieszy się niegasnącym zainteresowaniem od rozpoczęcia emisji w 2014 roku. Według statystyk to właśnie ona jest najchętniej oglądanym serialem dramatycznym w czwartkowe wieczory, zwłaszcza w przedziale wiekowym 18-49 lat. „Sposób na morderstwo” osiąga największą oglądalność szczególnie w ostatnich tygodniach, czyli po wznowieniu odcinków po ponad dwumiesięcznej przerwie. Każdego roku serial otrzymuje kilka nominacji do prestiżowych nagród, w tym do Emmy czy Złotych Globów (szczególnie wyróżniana jest aktorka Viola Davis).

Fabuła „Sposobu na morderstwo” skupia się na losach pani profesor Annalise Keating, która jest wybitną prawniczką i wykładowczynią na Uniwersytecie Middletown. Kobieta wybiera wśród swoich studentów tych najbardziej uzdolnionych i udostępnia im możliwość pracy w jej biurze oraz aktywnego udziału w prowadzonych przez nią procesach. Z czasem grupka studentów staje się nie tylko jej wspólnikami zawodowymi – zaczyna na nich wszystkich także ciążyć piętno zbrodni.

Twórcą serialu jest Shonda Rhimes, znana i ceniona scenarzystka, producentka oraz reżyserka. Ma na swoim koncie inne hity ABC, jak chociażby seriale „Grey’s Anatomy” i „Scandal”. Oprócz genialnej Violi Davis w obsadzie możemy zobaczyć m.in. Alfreda Enocha, Jacka Falahee, Karlę Souzę czy Lizę Weil. Pozostało zaledwie kilka odcinków do zakończenia trzeciego sezonu, ale fani mogą już teraz spać spokojnie – „Sposób na morderstwo” doczeka się kontynuacji.

Źródło: renewcanceltv.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Sposób na morderstwo

Annalise Keating (Viola Davis) to wybitna prawniczka specjalizująca się w prawie karnym. Co roku wybiera najzdolniejszych spośród swoich studentów, umożliwiając im staż w kancelarii. Omyłkowo profesor zostaje wplątana w morderstwo, co odmienia życie ...