Gry

Ciekawi was „Rainbow Six Siege”, ale nie jesteście pewni, czy ją kupić? Ubisoft, poprzez Uplay i Steam, umożliwił niezdecydowanym graczom sprawdzenie i ewentualny jej zakup. Gracze mogą pobierać grę już teraz na PlayStation 4, Xbox One i PC.

„Tom Clancy's Rainbow Six: Siege” to gra FPS, czyli tzw. first-person shooter, w której gracze wcielają się w postać operatora w antyterrorystycznej jednostce Rainbow. Różni operatorzy mają różne narodowości, bronie, bomby i gadżety. Gra posiada asymetryczną strukturę, w której zespoły nie zawsze są równe w swoich wyborach zdolności. Mamy do wyboru różne jednostki antyterrorystyczne (ang. CTUs): Zespół Ratowania Zakładników FBI, brytyjski SAS, niemiecki GSG-9, rosyjski Specnaz i francuski GIGN. Istnieje też tryb „Rekrut”, w którym gracze mają dostęp do szerokiej gamy narzędzi i gadżetów.

Przez cały weekend możecie cieszyć się pełną wersją gry – łącznie ze wszystkimi mapami, trybami i postaciami. Dodatkowo cena gry została obniżona o 50%, przez co zamiast płacić 40 Euro, zapłacicie 20.

Konsolowi gracze, żeby wziąć udział, muszą posiadać PlayStation Plus lub Xbox Live Gold, desktopowi zaś mają możliwość gry dzięki platformie Uplay i Steam.

Ostatnio mówiliśmy także o nowym darmowym rozszerzeniu. „Operacja Velvet Shell” pojawi się 7 lutego. Zawierać będzie nową mapę – Coastline, a także nowe postacie – Szakal i Mira.

Źródło: gamespot.com / własne

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Gry

Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Tom Clancy's Rainbow Six Siege to gra FPS, czyli tzw. “first-person shooter”, w której gracze wcielają się w postać operatora w zespole Rainbow, czyli antyterrorystycznej jednostce. Różni operatorzy mają różne narodowości, bronie, bomby i gadżety. Gr...

Aktualności

Nowa postać nadchodzi do „Rainbow Six: Siege"

„Tom Clancy's Rainbow Six: Siege” to gra FPS, czyli tzw. first-person shooter, w której gracze wcielają się w postać operatora w antyterrorystycznej jednostce Rainbow. Różni operatorzy mają różne narodowości, bronie, bomby i gadżety. Gra posiada asym...