Seriale

„Snatch” („Przekręt”), serial inspirowany filmem Guya Ritchiego o tym samym tytule, zadebiutuje 16 marca na platformie streamingowej Crackle.

Podobnie jak jej filmowy poprzednik, produkcja opiera się na prawdziwych wydarzeniach, które rozegrały się w Londynie. Grupa dwudziestokilkuletnich naciągaczy natrafia na ciężarówkę pełną skradzionych sztabek złota. To z kolei wciąga ich w świat zorganizowanej przestępczości – świat pełen gangsterów i oszustw, gdzie gra toczy się o najwyższą stawkę.

Film Guya Ritchiego okazał się wielkim sukcesem, stając się jedną z kultowych produkcji. Serial w reżyserii Nicka Rentona ma przywołać klimat pierwowzoru, a jednocześnie stworzyć własną, niepowtarzalną atmosferę. Pierwszy sezon będzie liczył 10 odcinków.

Zdjęcia powstawały przede wszystkim w Manchesterze. W obsadzie zobaczymy tak znane nazwiska, jak: Rupert Grint („Harry Potter”, „Śniegi wojny”), Luke Pasqualino („Skins”, „Muszkieterowie”), Henry Goodman („Hooligans”, „Złota dama”) czy Ed Westwick („Plotkara”, „Miasto zła”).

Źródło: imdb.com / własne

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy

Przekręt

Film złożony z kilku opowieści, które splatają się wokół historii o handlu diamentami. Fabuła opowiada poza tym o walkach psów, kradzieży samochodów, walce na pięści i upodobaniach środowiska przestępczego. Zawikłana intryga kryminalna służy ukazaniu...