Filmy

Internet obiegały różne plotki i informacje dotyczące powstania nowego filmu z serii „X-Men” o tytule „X-Men: Supernova”; żadna z tych rewelacji, jak dotąd, nie została oficjalnie ogłoszona. Nie było wiadomo, kto film wyreżyseruje, kto napisze do niego scenariusz, kto w nim zagra.

Jednak aktorka Sophie Turner potwierdziła przypuszczenia, że produkcja filmu ruszy w tym roku i że weźmie w niej udział. W wywiadzie dla portalu HeyUGuys powiedziała, że zaczyna zdjęcia do następnego „X-Mena”. Teraz kończą się prace nad siódmym sezonem „Gry o tron”, a przed „X-Menem” ma jeszcze kilka filmów do zrobienia, natomiast potem wraca na plan ósmego sezonu „Gry o tron”.

Simon Kinberg producent filmu „X-Men: Apocalypse” potwierdził wcześniej, że przy następnym filmie będzie podążał wyznaczonym szlakiem przez serię, ponadto produkcja będzie miała oprawę jak z lat 90.

Źródło: fdb.pl/comingsoon.net

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy

X-Men: Pierwsza klasa

Widowiskowy film akcji, ukazujący początki epickiej sagi X-Men. Zanim Charles Xavier (James McAvoy) i Erik Lensherr (Michael Fassbender) przybrali imiona Profesor X i Magneto, byli młodymi ludźmi, którzy odkryli w sobie niezwykłe moce. Nim zostali za...