Seriale

„THE REFLECTION”, czyli tytuł anime, nad którym pracuje Stan Lee, otrzymało właśnie przybliżoną datę premiery. Pierwsza wzmianka o tym projekcie pojawiła się już w październiku 2015 roku i od tamtej pory nie słyszeliśmy nic nowego. Aż do wczoraj, gdy ukazał się trailer i dowiedzieliśmy się wreszcie, kiedy nastąpi premiera anime.

Stan Lee to amerykański scenarzysta, producent i rysownik. To on stworzył postać Spider-Mana, współtworzył również komiksowe światy „X-Menów”, „Hulka” czy „Iron Mana”. Obecnie, oprócz kręcenia krótkich scen w każdym filmie Marvela, pracuje nad projektem anime o nazwie „THE REFLECTION”.

Opis fabuły serialu na razie przedstawia się dosyć skromnie: „Po zdarzeniu, jakim było reflection, niektórzy ludzie na świecie zyskali supermoce. Jedni stali się złoczyńcami, drudzy bohaterami. Jaka była przyczyna reflection i na czym polega?”.

Stan Lee pracuje jako koordynator projektu; razem z japońskim studiem DEEN chcą nam przedstawić angażującą opowieść o walce dobra ze złem. Kiedy? Już w lipcu tego roku! My na pewno będziemy jeszcze pisać o „THE REFLECTION”, a jak na razie zobaczcie poniżej świetny zwiastun produkcji.

 

Źródło: yt.com/MyAnimeList.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.