Seriale

Od jakiegoś czasu informujemy Was o przygotowywanym przez stację FOX serialu o mutantach. Będzie to kolejna produkcja, która zostanie umiejscowiona w uniwersum „X-Men”. Jak zapewne doskonale o tym wiecie, w tym roku jedna produkcja tego typu już się pojawiła. Mowa o serii „Legion”.

No, ale my nie o „Legionie”. Do nowego serialu o mutantach dołączył właśnie aktor znany z „Czystej krwi” – Stephen Moyer. Zagra on jedną z najważniejszych postaci. Wcieli się w ambitnego prawnika, a także ojca, który musi pogodzić życie z zawodowe z rodzinnym. Możliwe także, że to on będzie jednym z tajemniczych czarnych charakterów – gotowym, by poświęcić swoją rodzinę dla „większego dobra”.

Na razie serial nie posiada jeszcze tytułu. Wiadomo natomiast, że odcinek pilotowy zostanie wyreżyserowany przez samego Bryana Singera, czyli człowieka, który znakomicie zna uniwersum „X-Men”. W końcu na jego koncie jest już kilka filmów kinowych o mutantach. Scenariusz napisał Matt Nix. Oprócz Moyera w obsadzie pilota znajdą się także między innymi Jamie Chung (wcieli się w mutantkę o imieniu Blink) oraz Blair Redford (zagra twardogłowego lidera mutanciego podziemia).

Fabuła serii skupi się na parze, która wychowuje dzieci posiadające niezwykłe umiejętności. Aby uchronić swoje pociechy przed rządem, będą zmuszeni zejść do podziemia. Tam spotkają innych ludzi z podobnym problemem.

Źródło: fdb.pl/ScreenRant

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy

X-Men: Ostatni bastion

Wynaleziono lekarstwo odwracające proces mutowania. Po raz pierwszy mutanty stają przed wyborem: zachować swą unikalność, co oznacza skazanie się na wieczną izolację i alienację, czy też wyrzec się pozyskanej w wyniku mutacji mocy. Przeciwstawne punk...