Gry

Nadchodzące DLC „Human Conditions” pojawi się już jutro na PlayStation 4, natomiast 23 zostanie wydana na Xboxa oraz PC. Obecnie nie znamy jeszcze ceny rozszerzenia, ale wiadomo, że będzie ono darmowe dla posiadaczy przepustki sezonowej.

Zwiastun:

„Human Conditions” zawiera trzy nowe misje: 

  • Automata – zadaniem Marcusa jest przedarcie się do siedziby spółki Nudle (odpowiednik Google'a) i ingerencja do systemu ochrony autonomicznych samochodów.
  • Bad Medicine – Marcus wraz z doświadczonym zabójcą muszą stawić czoła nieprzyjacielowi, który terroryzuje miejskie szpitale.
  • Caustic Progress — DedSec musi zmierzyć się z niebezpieczną nanotechnologią, która terroryzuje bezdomnych w San Francisco.

W DLC znajdują się także nowe elitarne kooperacyjne misje dla bardziej doświadczonych graczy, lubiących wyższe poziomy i zaawansowane wyzwania. Pojawi się także nowy typ wroga, Jammer. Ci wrogowie wyposażeni są w urządzenia zdolne do zakłócenia hakerskich zdolności graczy.

Wątki z „Human Conditions” mogą być rozgrywane w czasie lub po ukończeniu głównej rozgrywki „Watch Dogs 2”, co oznacza, że możecie odkrywać rozszerzenie bez względu na postęp Waszej gry.

Gameplay z DLC:

Źródło: gamespot.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Gry

Watch Dogs 2

W drugiej odsłonie serii „Watch Dogs” oddalamy się od ponurych ulic Chicago i przenosimy do kolorowego miasta San Francisco, gdzie czeka na nas nowy bohater, Marcus Holloway — haker pracujący w zespole DedSec, którego głównym zadaniem jest likwidacja...