Seriale

Do sieci trafił teaser piątego sezonu serialu „Zawód: Amerykanin” („The Americans”). Premierę nadchodzących odcinków wyznaczono na 7 marca. W Polsce serial „Zawód: Amerykanin” emitował kanał Fox.

Akcja serialu „Zawód: Amerykanin” rozgrywa się w czasach zimnej wojny i opowiada o działających na terenie USA agentach KGB, Phillipie i Elizabeth Jenningsach (w tych rolach Keri Russell i Matthew Rhys). Piąty sezon przenosi nas w lata 80. ubiegłego wieku.

W teaserze widzimy córkę pary agentów Paige (Holly Taylor) zupełnie niewzruszoną pędzącymi nad szkołą samolotami wojskowymi. W obsadzie znajdują się także Noah Emmerich, Margo Martindale i Frank Langella.

Premierę nadchodzących odcinków wyznaczono na 7 marca. W Polsce serial „Zawód: Amerykanin” do tej pory emitował kanał Fox.

Źródło: fdb.pl

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Zawód: Amerykanin

„Zawód: Amerykanin” to seria, opowiadająca historię dwójki szpiegów KGB. Udający szczęśliwe małżeństwo, żyjący na przedmieściach Waszyngtonu w czasach prezydentury Ronalda Reagana Philip (Matthew Rhys) i Elizabeth Jennings (Keri Russell) zajmują się ...