Filmy

W lutym w Vancouver mają wystartować zdjęcia do nowego filmu o Predatorze. Na razie jednak producenci wciąż kompletują obsadę aktorską, która właśnie powiększyła się o znane nazwisko.

W filmie o kosmicznym łowcy zobaczymy Thomasa Jane'a, aktora znanego z takich filmów jak "Punisher" czy "Mgła". W produkcji wystąpią także Boyd Holbrook, Olivia Munn, Trevante Rhodes, Sterling K. Brown i Keegan-Michael Key.

Scenariusz jest taki świeży, perspektywy są takie świeże. Mówię Wam, dostaniecie coś czego się nie spodziewacie i powiecie: "To najbardziej przyjemne wznowienie franczyzy." 

- stwierdził producent John Davis.

"The Predator" ma być połączeniem reboota i sequela. Reżyserem filmu jest Shane Black, który jest również współautorem scenariusza. Premiera 9 lutego 2018 roku.

Źródło: fdb.pl/ComingSoon

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy

Obcy kontra Predator 2

Kolejne starcie Obcego i Predatora. Tym razem do pojedynku potworów dochodzi w małym amerykańskim miasteczku.

Predator

Grupa najemników z majorem Dutchem Schaeferem (Arnold Schwarzenegger) na czele, zostaje wezwana do bazy wojskowej położonej w dżungli. Zadaniem ich jest odbicie grupy ważnych osób z rąk rebeliantów. Sprawy zaczynają się komplikować w drodze powrotnej...

Predators

Najemnicy, gangsterzy jakuzy, skazańcy, żołnierze szwadronów śmierci. Oto najniebezpieczniejsi zabójcy na naszej planecie. Ale to nie jest nasza planeta… …to planeta, gdzie muszą stawić czoła bezlitosnej rasie wojowników, którzy urządzają na nich pra...