Filmy

We wspaniały sposób rozpoczęła się trzecia faza Marvelowskiego uniwersum. A to, co najlepsze, wydaje się być dopiero przed nami. W sieci pojawiły się grafiki koncepcyjne z filmu „Thor: Ragnarok”.

Na fotografiach możemy zobaczyć Thora i Hulka, którzy stoczą wielki bój na kosmicznej arenie gladiatorów. Dodatkowo możemy rzucić okiem na to, jak będzie prezentował się ten główny zły całego widowiska. Mowa o Heli, w którą wciela się Cate Blanchett. Grafiki koncepcyjne, o których mowa, możecie obejrzeć poniżej.

Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie galaktyki bez swojego młota, gdzie musi znaleźć sposób, aby jak najszybciej dostać się do Asgardu przed Ragnarokiem, który będzie końcem asgardzkiego świata, jak i całej cywilizacji. Nowym zagrożeniem jest potężna i bezwzględna Hela. Na początek jednak Thor będzie musiał przetrwać śmiertelne zawody gladiatorów, w których udział bierze także jego były sprzymierzeniec i jeden z członków grupy Avengers – Niesamowity Hulk!

W obsadzie nie zabraknie gwiazd. W roli tytułowej oczywiście Chris Hemsworth. Tak, jak wspomniałem wcześniej – w główny czarny charakter wcieli się Cate Blanchett, z kolei Hulka ponownie zagra Mark Ruffalo. Oprócz tej dwójki w filmie zobaczymy także: Toma Hiddlestona, Idrisa Elbę, Anthony'ego Hopkinsa, Jeffa Goldbluma, Tessę Thompson i Benedicta Cumberbatcha. Premiera 3 listopada 2017 roku.

Źródło: fdb.pl/ComicBookMovie

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy

Thor

Świat ma wielu bohaterów… jednak tylko jeden z nich jest bogiem. Arogancki wojownik Thor (Chris Hemsworth, "Star Trek") zostaje wygnany z Asgardu na Ziemię, gdzie musi walczyć, by odzyskać utracone moce. Ścigany przez ciemne siły, upadły władający pi...

Thor: Mroczny świat

Thor: Mroczny świat to kontynuacja przygód Thora, który nie ustaje w walce o ocalenie Ziemi i pozostałych Ośmiu Światów przed tajemniczym, starszym niż wszechświat wrogiem. Po wydarzeniach z filmów Thor i Avengers, Thor próbuje zaprowadzić porządek w...