Filmy

Rok 2017 niesie sporą dawkę klasycznego s-f. Pierwszym filmem fantastyczno-naukowym tego sezonu, goszczącym właśnie na ekranach kin, jest „Life”. Zaraz po nim widzowie będą mogli wybrać się na seans „Obcego: Przymierze”, „Strażników Galaktyki vol.2” oraz „Blade Runnera 2049”. Nie można też zapominać o najnowszym filmie Luca Bessona, „Valerianie i Mieście Tysiąca Planeta” – reżyser wydaje się być przeświadczony o sukcesie swojej produkcji.

Pierwsze wzmianki o tej produkcji pojawiły się na zeszłorocznym Comic-Conie w San Diego. Już wtedy „Valerian” stał się jednym z najgłośniejszych tytułów tej imprezy – wszystko za sprawą materiałów wideo z produkcji przedstawiających rozległy, barwny świat i absorbującą historię. Ostatni teaser potwierdził, że najmocniejszą stroną filmu jest jego warstwa wizualna. Obecnie widzowie czekają na pierwszy zwiastun „Valeriana”, który powinien zadebiutować w sieci na przestrzeni kilku najbliższych dni.

Sporo nadziei na rozwinięcie serii dała fanom s-f wypowiedź reżysera i scenarzysty filmu, Luca Bessona. Twórca, mimo braku premiery „Valeriana”, przygotowuje już się do jego kontynuacji!

Już ją piszę. Wolę być przygotowany, gdy okaże się, że [pierwsza część] spodoba się widzom. Jeśli produkcja nie poradzi sobie tak dobrze, będę wiedział, że nie będzie się do czego szykować. Jeśli nam się poszczęści i film się przyjmie, z pewnością wyprodukuję kontynuację – uwielbiam te postacie, mam z nimi sporo frajdy

– poinformował reżyser.

Film powstanie w oparciu o francuski komiks. Besson posiada zatem sporą ilość materiałów, na bazie której może stworzyć kolejne części produkcji. „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” trafi do kin 21 lipca bieżącego roku.

Źródło: fdb.pl/screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności