Filmy

Alex Garland udowodnił już swoje umiejętności w tworzeniu produkcji fantastyczno-naukowych. W swojej karierze napisał scenariusze do głośnych produkcji „28 dni później”, „W stronę słońca, Nie opuszczaj mnie” oraz „Dredd”, a także oczarował publiczność i krytykę reżyserskim debiutem, „Ex Machiną”. Jego kolejnym projektem jest „Annihilation”, powstający na bazie powieści Jeffa VanderMeera. Znamy już zarys fabuły filmu!

Oscar Isaac, gwiazdor „Ex Machiny” występujący również w nadchodzącej produkcji Garlanda, ujawnił na niedawnym ComicConie kilka informacji związanych z fabułą „Annihilation”:

 

Oscar Isaac powraca do swojej żony, Natalie Portman, po 12. miesiącach od chwili zniknięcia.

Oscar Isaac wydaje się być zupełnie innym człowiekiem. Nie chce wyjawić żonie, gdzie był przez cały ten czas, ani jak udało mu się powrócić do domu.

Mężczyzna zaczyna krwawić. Zostaje zabrany przez karetkę pogotowia.

Portman budzi się w obcej instytucji, gdzie zostaje poinformowana, że Isaac odszedł na zawsze.

Osoby pracujące w instytucji zmuszają Portman do wzięcia udziału w tajemniczej ekspedycji. Zmierza ona do miejsca, w którym nie działają tradycyjne prawa natury.

W skład ekspedycji wchodzi biolog (Portman), geodeta, antropolog i psycholog, który staje się liderem grupy.

 

Wydaje się, że Oscar Isaac dość szybko zniknie z seansu „Annihilation”. Z drugiej strony Alex Garland serwuje swoim fanom kolejne mroczne i tajemnicze widowisko z pogranicza thrillera i SF. Film swoją premierę otrzyma w 2018 roku.

Źródło: fdb.pl/screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.