3
Filmy

Mamy kilka nowych, niezwykle interesujących informacji dotyczących solowego filmu o Venomie. Będzie to produkcja o jednym z najbardziej znanych przeciwników Człowieka Pająka. Projekt powstanie dla Sony Pictures.

Według portalu My Entertainment World zdjęcia do filmu wystartują już tej jesieni. Wydaje się, że ma to sens – tym bardziej, że komiksowa ekranizacja ma już zaplanowaną datę premiery. „Venom” trafi do kin 5 października 2018 roku.

Interesująca wydaje się być również druga nowina dotycząca samego projektu. Jak się okazuje, film jest zapowiadany jako horror sci-fi z elementami akcji. W pewnym uproszczeniu można to porównać do filmów o Predatorze. Co ciekawe, istnieje możliwość, iż w filmie pojawi się jakaś obca planeta. Natomiast sceny na Ziemi, gdzie Venom będzie siał terror na ulicach, mają być klasycznym kinem grozy. Jest szansa na to, że w filmie nie zabraknie też Carnage’a.

Oczywiście są to na razie tylko spekulacje, ale trzeba przyznać, że niezwykle intrygujące. Z pewnością dla wielu widzów złą wieścią będzie fakt, iż „Venom” nie zostanie osadzony w Marvel Cinematic Universe. Czyżby w filmie miało zabraknąć Spider-Mana?

Źródło: fdb.pl/ComicBookMovie

Komentarze

(3)