Seriale

Stacja Freeform ogłosiła daty swoich wiosennych premier. Wśród nich druga część drugiego sezonu „Shadowhunters”, który powróci na ekrany 5 czerwca.

Za nami tzw. „midseason finale”, czyli zakończenie sezonu 2A i zarazem ostatni odcinek przed kilkumiesięczną przerwą. Pierwszy sezon „Shadowhunters” liczył sobie zaledwie 13 epizodów, ale na skutek dobrej oglądalności i szerokiej rzeszy fanów, produkcja dostała zamówienie na aż 20-odcinkową kontynuację. Jak ogłosiło Freeform, Nocni Łowcy pojawią się ponownie w czerwcu.

„Shadowhunters” to serial będący luźną adaptacją serii książek „Dary Anioła” autorstwa Cassandry Clare. Akcja koncentruje się na Clary, która w dniu 18. urodzin dowiaduje się o istnieniu świata Nocnych Łowców, znakomicie wyszkolonych wojowników, chroniących ludzi przed demonami. Całe dotychczasowe życie Clary okazuje się kłamstwem; od teraz musi wejść w nową rolę, żeby móc walczyć z Valentinem, zbuntowanym Nocnym Łowcą planującym przejąć władzę. Sezon 2B skupi się na rosnącym podziale między łowcami a tzw. „podziemnymi”, do których należą wampiry, wilkołaki, czarownicy i faerie. Fani książek z pewnością ucieszą się również na wieść, że w serialu pojawi się wyczekiwana postać Sebastiana.

Źródło: ew.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.