Seriale

Wszystko wskazuje na to, że dziesiąty sezon Teorii wielkiego podrywu nie będzie ostatnim. Aktualnie trwają negocjacje dotyczące kolejnej serii popularnego serialu komediowego.

Ta informacja pochodzi od samego prezesa stacji CBS, Glenna Gellera. Potwierdził on, że stacja prowadzi na razie negocjacje dotyczące licencji. Później zostaną zaproponowane nowe kontrakty obsadzie.

Jesteśmy w trakcie negocjacji. Jak zwykle, to jest biznes. Myślę, że są to normalne, twarde negocjacje, co jest normalne w takiej sytuacji. Jesteśmy jednak optymistami.

powiedział Geller

Przed trzema laty, stacja podpisała z obsadą trzyletnie umowy. Dzięki temu, największe gwiazdy produkcji Jim Parsons (Sheldon}, Kaley Cuoco (Penny) oraz Johnny Galecki (Leonard) zarobili za udziale w Teorii wielkiego podrywu nawet po 100 milionów dolarów. Kwota oszałamiająca. Teraz przed włodarzami CBS trudne zadanie, aby przekonać aktorów do pozostania przy serialu.

Źródło: fdb.pl/Deadline

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Teoria wielkiego podrywu

Bohaterami są dwaj geniusze o nieco dziwnych poglądach. Leonard i Sheldon potrafią rozszczepić atom, jednak nie wiedzą, jak postępować z kobietami i nie mają pojęcia o życiowych realiach. Kiedy pewnego dnia w ich mieszkaniu zjawia się piękna dziewczy...