Filmy

Nadal nie wiadomo, co dokładnie planują włodarze Sony Pictures, ale wydaje się, że uniwersum „Spider-Mana” będzie niezależnym tworem, który nie połączy się z Marvel Cinematic Universe. Po niedawnych informacjach dotyczących solowego filmu o „Venomie” studio planuje stworzyć jeszcze jeden spin-off.

Jak podaje The Hollywood Reporter, Sony Pictures chce stworzyć film o „Black Cat” oraz „Silver Sable”. Wstępne rozmowy i prace nad realizacją projektu zostały już rozpoczęte. Wstępna wersja scenariusza została napisana przez Lisę Joy, jedną ze współscenarzystek serialu stacji HBO, „Westworld”. Natomiast nad finalną wersją skryptu będzie pracował Christopher Yost. Ekipa zdjęciowa miałaby wejść na plan już tej jesieni. Czy jest to w ogóle możliwe?

Black Cat, czyli Felicia Hardy, jest postacią doskonale znaną fanom komiksów o Spider-Manie. Jest ona córką włamywacza, która poszła w ślady swojego ojca. Posiada kostium, dzięki któremu zwiększa się jej siła, szybkość oraz zwinność. Potrafi widzieć w ciemności, a także przynosi pecha osobom znajdującym się w jej otoczeniu. Przez jakiś czas była emocjonalnie związana ze Spider-Manem.

Silver Sable to bohaterka zdecydowanie mniej znana – do tej pory nie miała okazji pojawić się na dużym ekranie. Jest doskonała w walce wręcz oraz posługiwaniu się bronią białą i palną.

Źródło: fdb.pl/ComingSoon

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.