Seriale

Fani Wiedźmina, złapcie się czegoś mocniej! Już niebawem możemy doczekać się produkcji z prawdziwego zdarzenia, opartej o opowiadania Andrzeja Sapkowskiego. Platige Image rozpoczyna współpracę z firmami Netflix i Sean Daniel Company nad realizacją projektu.

Informacja ta została podana na oficjalnym fanpage’u Platige Image.

Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy od bramy Powroźniczej”. Ten cytat zna każdy fan sagi „Wiedźmin”. Morze kawy, nieprzespane noce i wielogodzinne spotkania. To jest za nami. A przed nami oraz przed Netflixem i Sean Daniel Company produkcja serialu na podstawie opowiadań Andrzeja Sapkowskiego, którego jednym z reżyserów będzie Tomek Bagiński. Stało się!

Już w 2015 roku potwierdzono, że Tomasz Bagiński zajmie się realizacją „Wiedźmina”. Nie wiadomo było jednak, jaką formę przyjmie polski twórca. Teraz karty zostały rozdane. Nad projektem pracować będzie również Thania St. John. Jest na co czekać!

Źrodło: Platige Image

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Gry

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Akcja 'Wiedźmina 3' rozgrywa się w fikcyjnym świecie fantasy stworzonym przez pisarza Andrzeja Sapkowskiego w serii opowiadań i powieści. Gracz ma okazję zwiedzić wyspy Skellige, Wolne Miasto Novigrad, Oxenfurt, Wyzimę, wiedźmińskie siedliszcze Kaer ...