Filmy

W Hollywood wciąż trwa obsesja na tworzenie kolejnych sequeli, które następnie przeistaczają się w wielkie franczyzy. Legendary Pictures wystartuje niebawem z realizacją kontynuacji „Godzilli”.

Oficjalny tytuł widowiska to „Godzilla: King of Monsters” i jego premiera została zaplanowana na 22 marca 2019 roku. Zdjęcia do produkcji mają wystartować za kilka miesięcy w Atlancie. Jeśli wierzyć źródłom, na które powołują się zagraniczne media, to ekipa wejdzie na plan 19 czerwca. Reżyserem filmu będzie Michael Dougherty, który na tym stanowisku zastąpił Garetha Edwardsa. Wraz z Zachem Shieldsem pracował także nad scenariuszem produkcji.

Szczegółów na temat samej fabuły nie ma, ale prawdopodobne jest to, że tym razem Godzilla dostanie nieco więcej ekranowego czasu, aniżeli było to w przypadku widowiska Edwardsa. Możliwe, że w filmie zobaczymy także któregoś z klasycznych przeciwników wielkiego jaszczura – Rodana, Mothrę albo Ghidoraha.

Jak na razie żaden z aktorów z oryginalnej obsady nie potwierdził swojego udziału w produkcji. W filmie ma wystąpić jednak gwiazda serialu „Stranger Things”, Millie Bobby Brown. „Godzilla: King of Monsters” będzie kolejnym krokiem ku stworzeniu wielkiego crossoveru, w którym Godzilla zmierzy się z King Kongiem.

Źródło: fdb.pl/MovieWeb

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy

Godzilla

Porucznik Ford Brody (Aaron Taylor-Johnson) powraca do domu z zagranicznej misji. Spędzanie czasu z bliskimi przerywa mu telefon z japońskiego konsulatu. Okazuje się, że jego ojciec Joe (Bryan Cranston) został zatrzymany podczas próby wejścia na obję...