Filmy

"Wstrząsy" można bez żadnych przeciwwskazań nazywać kultową serią grozy. Było kwestią czasu, aż pojawią się informacje na temat kolejnej odsłony cyklu. Jakiś czas temu w mediach pojawiały się wieści, że tym razem jednak twórcy mogą zdecydować się na serial telewizyjny. Nic z tych rzeczy.

Michael Gross, aktor, który miał okazję wystąpić we wszystkich pięciu częściach serii, za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook potwierdził, że już niebawem ruszą prace nad kolejną odsłoną produkcji:

To się stanie! Fani Wstrząsów i graboidów – będzie numer sześć! Universal Studios Entertainment poinformowało mnie, że dojdzie to do skutku. Nie mogę zdradzić za wiele, ale powrócą także Jamie Kennedy i reżyser Don Michael Paul.

W 2015 roku powstała ostatnia część "Wstrząsów". Był to jednak film, który od razu trafił na DVD. Jak będzie tym razem? Tego zapewne dowiemy się niebawem.

Źródło: fdb.pl/MovieWeb

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy

Wstrząsy 5.Więzy krwi

Olbrzymie, pożerające ludzi Graboids powracają, jeszcze bardziej śmiertelne niż wcześniej, terroryzują mieszkańców południowoafrykańskiego rezerwatu. Teraz atakują nie tylko z podziemi ale i z powietrza, czy ktoś jest w stanie je powstrzymać?