Gry

W ostatnim czasie firma Techland mocno przyłożyła się do kampanii marketingowej swojego nowego tytułu, który zamierza wydać. Krótkie materiały z nagrywania dubbingu do „Numenery” ukazały nam pracę Piotra Fronczewskiego, Aleksandry Szwed oraz Andrzeja Blumenfelda. Premiera już za pasem, więc studio postanowiło wypuścić jeszcze komentarz reżysera lokalizacji i krótkie „śmieszki z planu”.

W poniższym klipie głos zabrał Michał Konarski, reżyser dubbingu, który zdradza, na czym polegają jego obowiązki. Dla Konarskiego praca przy lokalizacji to przede wszystkim pamięciówka, precyzja oraz zachęcanie aktorów do większej naturalności i ekspresji. 

Techland Publishing udostępniło też krótki filmik prezentujący wpadki i śmieszne sytuacje z planu. Obejrzyjcie, jak Piotr Fronczewski nie pamięta (o, zgrozo!) swojej legendarnej kwestii, Ola Szwed jęczy do mikrofonu, a Andrzej Blumfeld stroi dziwne miny. 

Premiera gry już 28 lutego, jednocześnie na PC, Xboxa i PS4. Każdy, kto zakupi produkcję w wersji „Day One Edition”, dostanie pudełko z grą, soundtrack na CD, drukowaną mapę świata oraz dodatki cyfrowe: zbroję dla wojownika i Cyfrowy Poradnik Podróżnika.

Źródło: Techland

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.