Seriale

W sieci pojawiła się porcja nowych zdjęć z planu serialu „The Defenders”. Aktualnie ekipa przebywa w Nowym Jorku, gdzie trwają prace nad miniserialem, w którym zobaczymy wszystkich bohaterów Marvela znanych z produkcji Netfliksa.

Na nowych fotografiach możemy ujrzeć bardzo dobrze znaną nam parę – Jessicę Jones oraz Luke’a Cage’a. Oczywiście ta dwójka także będzie należała do tytułowej grupy herosów. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

W skład „The Defenders” wejdą: Jessica Jones (Krysten Ritter), Luke Cage (Mike Colter), Daredevil (Charlie Cox) oraz Iron Fist (Finn Jones). Ten ostatni już niedługo zadebiutuje na platformie Netflix w swoim osobnym serialu. W rolę czarnego charakteru wcieli się natomiast legendarna aktorka – Sigourney Weaver.

Produkcja będzie liczyła osiem odcinków i pojawi się na platformie Netflix jeszcze w tym roku. Dokładna data nie jest jeszcze znana.

Źródło: fdb.pl/ComingSoon

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności

Zobacz pierwsze oficjalne zdjęcia z “The Defenders”

Ta dystrybuowana przez Netflix produkcja ma w jednym miejscu połączyć superbohaterów znanych widzom z serii Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage i Iron Fist. W obsadzie m.in.: Charlie Cox jako Daredevil, Krysten Ritter jako Jessica Jones, Mike Colter...