Filmy

W mediach społecznościowych pojawiło się niezwykle interesujące zdjęcie. Podobno jest to fotografia Supermana w czarnym kostiumie i ma w nim wystąpić w Justice League.

W ubiegłym roku odtwórca roli superczłowieka Henry Cavill stwierdził, że w kolejnym filmie może pojawić się w czarnym kostiumie. Do tej pory nie mieliśmy jednak żadnych oficjalnych wieści na ten temat ani ewentualnych fotografii. Aż do teraz. Do sieci wyciekło rzekome zdjęcie Supermana w ów stroju. Zobaczcie je sami.

Co prawda fotografia pod względem jakości pozostawia wiele do życzenia, jednak myślicie, że jest to prawdziwe zdjęcie Henry'ego Cavilla w czarnym kostiumie? Premiera Justice League zaplanowana jest na 17 listopada.

Źródło: fdb.pl/ComicBookMovie

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy

Batman vs. Superman: Świt sprawiedliwości

W obawie przed poczynaniami nieposkromionego superbohatera o boskich rysach i zdolnościach, najznamienitszy obywatel Gotham City, a zarazem zaciekły strażnik porządku, staje do walki z otaczanym czcią współczesnym wybawcą Metropolis, podczas gdy świa...

Człowiek ze stali

Młody chłopiec dowiaduje się, że jest nie z tej ziemi i posiada nadprzyrodzone moce. Jako młody mężczyzna podróżuje, aby dowiedzieć się, skąd pochodzi i jaka jest jego misja. Ukryty w nim bohater musi się ujawnić, jeśli ma ocalić świat przed zagładą ...

Justice League

Jedni z największych superbohaterów na świecie tworzą Ligę Sprawiedliwych. Ich celem jest zwalczanie zagrożeń, które wykraczają poza ludzkie możliwości.