Seriale

Po wielu tygodniach wyczekiwania wreszcie poznaliśmy datę premiery nowego sezonu „Fargo”. Produkcja powróci na antenę FX już niebawem.

Stacja ogłosiła, iż serial z nowym odcinkiem powróci 19 kwietnia. Będzie to trzecia seria produkcji stworzonej przez Noaha Hawleya. Podobnie jak przy poprzednich sezonach, tak i teraz obsada prezentuje się wybornie. Na liście płac znaleźli się bowiem: Ewan McGregor (w podwójnej roli), Carrie Coon, Mary Elizabeth Winstead oraz David Thewlis.

A co wiemy o samym „Fargo”? Miejscem akcji będzie Eden Valley w Minnesocie, a sama akcja zostanie osadzona w 2010 roku, czyli cztery lata po wydarzeniach, które znamy z pierwszego sezonu. V.M. Vargas, tajemniczy samotnik i prawdziwy kapitalista, przekazuje głównemu bohaterowi, Emmitowi Stussy’emu (Ewan McGregor), królowi parkingów w Minnesocie, niezbyt dobrą wiadomość, która informuje go o tym, iż został wspólnikiem jego pracodawców, których to interesy są niezgodne z prawem.

Jak zapowiadają sami twórcy, trzeci sezon pokaże nam, jaki wpływ na ludzkie życie ma tak zwana era selfie. Zobaczymy, jak dużo znaczy dla współczesnego człowieka technologia. Co ciekawe, w trzeciej serii ma pojawić się któryś z członków z rodziny Solversonów, który mógłby być łącznikiem pomiędzy poszczególnymi seriami.

Źrodło: fdb.pl/TV Line

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Fargo

Rok 2006, Minnesota. Do prowincjonalnego Bemidji przybywa tajemniczy mężczyzna, Lorne Malvo. Swoją brutalnością i bezwzględnością wpływa na mieszkańców miasta, w tym na udręczonego przez życie sprzedawcę ubezpieczeń, Lestera Nygaarda.