Filmy

Warner Bros. Pictures i Village Roadshow Pictures zaprezentowały pierwszą oficjalną fotografię damskiego zespołu w ósmej części „Ocean's”, w jednej z najbardziej znanych lokalizacji – metrze w Nowym Jorku.

Film ma mieć swoją premierę latem 2018 roku. W roli głównej Sandra Bullock jako Debbie Ocean, która usiłuje podjąć się skoku stulecia w corocznym Met Gala w Nowym Jorku wraz z Lou (Cate Blanchett), Nine Ball (Rihanna), Amitą (Mindy Kaling), Constance (Awkwafina), Rose (Helena Bonham Carter), Daphne Kluger (Anne Hathaway) i Tammy (Sarah Paulson).

W produkcji ma się pojawić również Matt Damon (przypuszczalnie powróci jako Linus Caldwell), złoczyńcę natomiast zagra Damian Lewis, a James Carden ma się wcielić w detektywa ubezpieczeniowego. W pozostałych rolach ujrzymy również Dakotę Fanning, Kim Kardashian, Kendall Jenner, Annę Wintour, Adrianę Limę i Katie Holmes.

Reżyserem filmu jest nominowany do Oscara Gary Ross, zaś autorami scenariusza – Olivia Milch i Steven Soderbergh.


Źródło: comingsoon.net

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy

Ocean's Eleven: Ryzykowna gra

Danny Ocean (George Clooney) to urodzony złodziej. Właśnie wyszedł z więzienia, co jednak nie przeszkadza mu w planowaniu kolejnego, i to nie banalnego skoku. Ma zamiar okraść jednocześnie trzy największe kasyna w Las Vegas należące do Terryego Bened...