Filmy

Na 10 marca zapowiedziano premierę filmu „King Kong: Wyspa Czaszki”, nic więc dziwnego, że dostaliśmy dzisiaj ostateczny trailer produkcji. Zobaczcie niesamowitego Hiddlestona, który stara się przeżyć i uratować świat przed zagrożeniem z piekła rodem.

Film śledzi losy zespołu badaczy, którzy zapuszczają się w głąb niezbadanej wyspy położonej na Pacyfiku – tak samo pięknej, jak i zdradliwej – nie wiedząc, że wchodzą na teren należący do mitycznego King Konga. Jednak to nie wielka małpa okazuje się być największym zagrożeniem, które czyha na grupę naukowców. Zobaczcie ostatni trailer poniżej.

King Kong to wielki goryl, który po raz pierwszy pojawił się w filmie z 1933 roku. Od razu zyskał ogromny rozgłos i uznanie, stając się jedną z ikon popkultury XX wieku. W swoim ostatnim filmie goryl ukazał się w 2005 roku, a jego produkcja zgarnęła trzy Oscary. Obecny film jest częścią większego projektu, połączenia uniwersum Godzilli i King Konga: dwa potwory mają spotkać się we wspólnym filmie w niedalekiej przyszłości.

Źródło: yt/wikipedia

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy

King Kong

W Stanach Zjednoczonych następuje czas Wielkiego Kryzysu. Młoda i piękna aktorka Ann Darrow dostaje szanse od reżysera Carla Denhama. Wraz z nim i jego scenarzystą Jackiem Driscollem, wyrusza na legendarną wyspę czaszek położoną na Pacyfiku. Wyspa je...