Filmy

Wytwórnia 20th Century Fox zaprezentowała nowy materiał promujący widowisko „Obcy: Przymierze”. Jest to prolog kolejnego filmu Ridleya Scotta, w którym możemy zobaczyć osadę załogi statku.

Załoga Przymierza leci z misją kolonizacyjną na inną planetę, oczywiście jest z nimi android o imieniu Walter. Prawdopodobnie to ich ostatni wspólny posiłek przed walką, którą będą musieli stoczyć z kosmicznym zabójcą. Poniższy prolog został wyreżyserowany przez Luke’a Scotta. Możecie obejrzeć go poniżej.

Statek osadniczy Przymierze dociera na nieznaną planetę, która wydaje się być prawdziwym rajem. Członkowie ekspedycji szybko się jednak przekonują, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i niebezpieczeństw świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David, ocalały z katastrofy Prometeusza.

W obsadzie znajdują się: Michael Fassbender, Katherine Waterston, Billy Crudup, Danny McBride, Demián Bichir, Carmen Ejogo oraz James Franco. Premiera zaplanowana jest na 19 maja.

Źródło: fdb.pl / 20th Century Fox

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy

Obcy: Przebudzenie

Dwieście lat po śmierci Ellen Ripley, która zginęła w walce z pozaziemskim stworem, grupa naukowców dokonuje wstrząsającego eksperymentu. Wykorzystując próbkę krwi Ripley, klonują ją ... a wraz z nią zarodek obcego, który nosiła w sobie. Naukowcy chc...

Prometeusz

Mamy rok 2089, zespół archeologów pod kierownictwem Elizabeth Shaw (Noomi Rapace) odkrywa tajemnicze piktogramy, które są według nich dziełem starożytnej cywilizacji. By dowiedzieć się więcej o autorach znaków, wyruszają supernowoczesnym statkiem kos...