Seriale

Koniec jest blisko – dowiadujemy się z zwiastuna trzeciego i ostatniego sezonu serialu „Pozostawieni” („The Leftovers”). W zaprezentowanym klipie widzimy spoglądających w niebo bohaterów. Cykl wróci na antenę HBO 16 kwietnia.

Na nadchodzącą część złoży się osiem odcinków, które powstawały w Teksasie i Australii.

Australia to koniec świata geograficznie, a nasz serial to koniec świata emocjonalnie – wyjaśniał showrunner Damon Lindelof. – Jest coś pierwotnego, dawnego i uduchowionego w australijskiej kinematografii – czy to seria „Mad Max”, „Walkabout”, „Wake in Fright” czy dzieła Petera Weira – co uznałem, że będzie pasować do „Pozostawionych”.

Przypomnijmy, że punktem wyjścia dla serialu było tajemnicze zniknięcie dwóch procent mieszkańców Ziemi. Ci, którzy pozostali, próbują odnaleźć się w nowej sytuacji. W drugim sezonie rodzina Garveyów przenosi się do miasteczka we wschodnim Teksasie, z którego nie zniknęła ani jedna osoba.

W serialu występują Justin Theroux, Carrie Coon, Amy Brenneman, Kevin Carroll, Christopher Eccleston, Scott Glenn, Lindsay Duncan, Regina King, Jovan Adepo, Janel Moloney, Margaret Qualley, Jasmin Savoy-Brown, Liv Tyler i Chris Zylka.

Źródło: fdb.pl

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane