Seriale

„Pretty Little Liars” powoli dobiega końca, ale fani Lucy Hale już wkrótce będą mogli ją zobaczyć w kolejnym serialu. Jesienią na stacji The CW wystartuje „Life Sentence”.

Fabuła skupia się na młodej kobiecie, u której kilka lat wcześniej zdiagnozowano złośliwy nowotwór. Ponieważ choroba wydała na nią wyrok śmierci, Stella postanawia korzystać z życia, wiedząc, że w każdej chwili może się ono zakończyć. Niespodziewanie okazuje się, że kobieta wygrała walkę z rakiem i będzie dalej żyła. Stella musi zatem zmierzyć się z konsekwencjami decyzji, które wcześniej podjęła, łącznie z tym, że wyszła za mąż za nieznajomego.

Jak dowiadujemy się z pierwszego zwiastuna, rodzina Stelli ukrywała przed nią swoje problemy, chcąc zapewnić jej szczęśliwe ostatnie lata życia. Teraz, kiedy choroba przestaje być zagrożeniem, wszystko wychodzi na jaw. U boku Lucy Hale pojawią się Dylan Walsh, Gillian Vigman, Elliot Knight, Jayson Blair, Brooke Lyons i Carlos PenaVega. Twórcami serialu są Erin Cardillo (producentka m.in. „Significant Mother”) oraz Richard Keith.

„Life Sentence” dołączy do trzech innych seriali zamówionych przez The CW na jesienny sezon. Pozostałe to powstały na podstawie komiksu DC „Black Lightning”, dramat militarny „Valor” oraz reboot „Dynastii”.

Źródło: tvguide.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.